ID i IMS w Szachach

Drużynowe Mistrzostwa Gminy Wieliczka Szkół Podstawowych w Szachach!

We wtorek 19 listopada w Wielickim Magistracie odbyły się Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży w szachach drużynowych. W ID Naszą Szkołę reprezentowali: Anna Ślusarczyk, Adam Ślusarczyk, Robert Jarosz i Julia Jarosz. Drużyna zagrała 5 meczy- 4 wygrała i jeden przegrała co dało bardzo dobre drugie miejsce i awans do zawodów powiatowych, w których zagramy trzeci rok z rzędu :)!!!

W IMS Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 8: Hubert Biernat, Jakub Stepaniuk, Igor Dubiel i Dominika Michalik. Drużyna zagrała 6 meczów z czego nie przegrała ani jednego! Trzy mecze wygrali i 3 zremisowali co dało wymarzone, ale bardzo niespodziewane 1 miejsce!!! Drużyny otrzymały puchary, a zawodnicy medale. Dodatkowo dyplomy za pierwsze miejsce na swojej szachownicy otrzymali Igor Dubiel i Jakub Stepaniuk!

W grupie młodszej niestety nasi zawodnicy nie zajęli pierwszego miejsca na szachownicach chociaż mieli tyle samo punktów co zwycięscy. Przy równej ilości punktów zawodników o wyniku na szachownicy decydowało wyższe miejsce drużyny.

Obie drużyny już 20 listopada wystąpią na zawodach powiatowych!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

https://www.facebook.com/pg/SPSiercza/photos/?tab=album&album_id=2608516705862459

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status