Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

09.05 w Czwartek chłopcy i dziewczyny brali udział w ramach Igrzysk Dzieci w zawodach piłki nożnej.

Pierwsze swoje zmagania rozpoczęły uczennice, które po rozegraniu 3 meczy zajęły miejsce tuż za podium i uplasowały się na 4 pozycji. Był to kolejny dobry występ naszej reprezentacji, która w tym roku może pochwalić się dużymi osiągnięciami.

Zaraz po zakończeniu zmagań naszych uczennic do boju ruszyli chłopcy, którzy bardzo pewnie wygrali swoją grupę. Obok naszej szkoły w grupie znalazły się również szkoły z  Podstolic ,Janowic i Grajowa. W finale prócz naszej szkoły zameldowały się ekipy z Węgrzc Wielkich i SP2. Po bardzo wyrównanych pojedynkach i konkursie rzutów karnych w meczu ze szkołą SP2 ostatecznie znaleźliśmy się na 3 miejscu co pozwala nam pozytywnie patrzeć w przyszłość jeżeli chodzi o rywalizację w tej dyscyplinie 🙂

Gratulujemy!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status