Mistrzostwa Wieliczki w Szachach

W środę 21 czerwca w Liceum Ogólnokształcącym w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Wieliczki w Szachach. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach: 2006 i starsi, a także 2007 i mł.

Naszą Szkołę reprezentowali (w kolejności zajętych miejsc): Ślusarczyk Anna (drugie miejsce w kategorii dziewczynek), Jaszewski Marcin, Reczek Witold, Donizak Kacper, Smoszna Jakub, Reczek Maksymilian, Galiak Jan, Wiechczyńska Natalia i najmłodszy uczestnik Wiechczyński Dominik uczęszczający do Oddziałów Przedszkolnych przy Naszej Szkole. W grupie „starszej” zagrał także nauczyciel Naszej Szkoły- Pan Kamil Baryczka.

Pełne wyniki można znaleźć poniżej:

Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa A ur. w 2006 r. i starsi

Mistrzostwa Wieliczki w Szachach Grupa B ur. w 2007 r. i młodsi

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status