Piłkarskie Zmagania SP Siercza w Igrzyskach Dzieci

9.10. i  10.10.2019r.  zostały rozegrane Igrzyska Dzieci w piłce nożnej. Jako pierwsze do rywalizacji sportowej przystąpiły dziewczyny, które po dwóch meczach przegranych stosunkiem 0:1 zajęły w ogólnej klasyfikacji 5 miejsce. Szkoda zwłaszcza drugiego spotkania gdzie nasza drużyna miała przyciągającą przewagę nad ekipa z Grajowa… niestety nadziały się na jedną kontrę i marzenia o wejściu do strefy medalowej trzeba będzie odłożyć na następne zawody.

Na drugi dzień do zmagań przystąpiła drużyna chłopców którzy z bilansem jednego zwycięstwa, jednego remisu i dwóch minimalnych porażek z SP.2 i SMS-em zajęła 3 miejsce w grupie. Nasza szkołę reprezentowali: Gabrysia Grodecka (6c) Wiktoria Załęga (5c) Kamila Gumuła(5c) Zuzanna Szydlak (6c) Dominika Kulawik(6c) Noemi Kałuzińska(6a) Julia Ubik(6a) Adam Gawor(6c) Kacper Cholewa(6c) Dominik Trąbka(6c) Maciej Łyduch (6b) Jakub Grzywacz(6a) Marcin Gontarz(5c) Alan Jarzyna (5c) Jakub Trzaska (5b) Wiktor Jarzyna (4b)

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status