Szachy- ruch w stronę intelektu

W piątek w Staniątkach rozpoczął się cykl turniejów szachowych w ramach projektu: „Szachy- ruch w stronę intelektu”. W piątek 19 Naszych uczniów (klas 1-3) wzięło udział w zawodach dla dzieci urodzonych w roku 2009 i mł.- w grupach chłopców i dziewczynek. Wszyscy radzili sobie bardzo dobrze, a najwyższe miejsce spośród Naszych uczniów zajęła Natalia Lipińska, która zajęła 5 miejsce w swojej grupie. Na koniec zawodów wszyscy otrzymali pamiątkową statuetkę i słodkości, a najlepsi nagrody i puchary.
Wyniki obu grup można znaleźć poniżej:
 
Natomiast w sobotę Gosia Pawlik wzięła udział w grupie dla dzieci bez kategorii, gdzie zajęła 2 miejsce wśród dziewczynek i zdobyła V kategorię szachową.
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status