Turniej badmintona chłopców

We wtorek (25.10.2016) reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w gminnym turnieju badmintona chłopców.
Przebieg rywalizacji relacjonuje opiekun i trener zawodników Zbigniew Kacprzak:
„(…) w losowaniu mieliśmy więcej szczęścia niż tydzień wcześniej z drużyną dziewczyn i pierwszy mecz graliśmy ze szkołą podstawową 4 w Wieliczce i wygraliśmy gładko 3:0. W następnym meczu natrafiliśmy niestety na późniejszych zwycięzców zawodów, na drużynę z Raciborska. Losy zwycięstwa toczyły się do ostatniego seta, a o przegranej zadecydowała gra podwójna.
W kolejnym meczu spotkaliśmy się z bardzo dobrze dysponowaną drużyną SP Śledziejowice i tutaj przegraliśmy 3:0, chyba zabrakło już sił po ciężkim 5 setowym pojedynku z Raciborskiem.
Na koniec w meczu o 5 miejsce spotkaliśmy się ze szkołą z Gorzkowa i tu górą byli Nasi chłopcy wygrywając 3:2.
Warto pochwalić całą drużynę w składzie Dominik Gumuła, Mateusz Kacprzak, Olaf Remus (wszyscy klasa V), którzy trenując od niedawna zajęli dobrą pozycję, nawiązując równorzędną walkę ze zwycięzcami zawodów.
Chłopcy dalej z zapałem podjęli treningi w sekcji badmintona UKS Lider i poważnie myślą o zwycięstwie w przyszłorocznych zawodach, a przynajmniej o zajęciu miejsca medalowego na podium”.
Gratulujemy.

Badminton chlłopców (25.10.2016)

7 new photos Album by Galeria Szkoł‚a Podstawowa w Sierczy

Więcej: goo.gl/photos/czy1f2tfrQJcZAG9A

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status