Najnowsze ogłoszenie

Drodzy Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele naszej szkoły!

Z okazji ogłoszonego przez Europejską Radę Resuscytacji na dzień 16 października (piątek) “Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca” pod nazwą >>Restart a Heart<< tradycyjnie już podejmiemy się wyzwania próby pobicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Wydarzenie to odbędzie się 16 października 2015 roku (piątek) w godzinach od 12.00 do 12.30 i polegać będzie na jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej na jak największej ilości fantomów, a co za tym idzie przez jak największą ilość osób.

W związku z tym wydarzeniem zapraszamy wszystkich chętnych o włączenie się do naszej akcji. Bicie rekordu odbywać się będzie we wszystkich salach lekcyjnych na I piętrze w godzinach 12.00 -12.30.

dot. Dzieci uczęszczających na ŚWIETLICĘ

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną bardzo prosimy o przyniesienie wyprawki świetlicowej lub wpłatę przybliżonej wartości wyprawki w kwocie 25 złotych na Radę Rodziców. Wyprawkę należy przynieść do świetlicy, natomiast pieniądze można wpłacić do Pani Skarbnik Rady Rodziców lub przekazać wychowawcom świetlicy. Wszystkie wpłaty zostaną zaksięgowane, a następnie przeznaczone na artykuły potrzebne do pracy świetlicy.

WYPRAWKA ŒŚWIETLICOWA:
– RYZA PAPIERU
– BLOK RYSUNKOWY, KARTKI KOLOROWE
– BLOK TECHNICZNY Z KOLOROWYMI KARTKAMI
– KREDKI OŁÓWKOWE, WOSKOWE
– BIBUŁA
– PLASTELINA
– FARBY, PĘDZELEK
– KLEJ BIUROWY, KLEJ TYPU MAGIK, WIKOL
-RĘCZNIKI PAPIEROWE

akcja znicz

KONKURS- Głosowanie na Nasze Przedszkole

Nasze przedszkole bierze udział w programie Akademii Play Doh, do wygrania są cenne nagrody. Aby je otrzymać musimy uzyskać największą ilość głosów. Każda osoba może oddać tylko jeden głos na dobę i tak do końca października! Prosimy o głosy na zdjęcie pt. SMERFNE MUCHOMORKI!!!!  Klikając w niżej podany link znajdziesz się na stronie konkursu:

http://www.akademia-playdoh.pl/akademiawyobrazni,konkurs,14,grzybobranie.html

grzyby

 

Pozostałe ogłoszenia

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status