Catering

INFORMACJA !

Obiady dla dzieci szkolnych od 2 stycznia 2024 r. dostarcza Firma AN-MAR z Koźmic Wielkich.

ZAMAWIANIE, ODWOŁYWANIE i ROZLICZANIE OBIADÓW odbywa się poprzez system informatyczny http://www.zamowposilek.pl/

( dotyczy tylko dzieci szkolnych).

 

Osobą do kontaktu z firmy cateringowej jest Pani Anna Krzysztofowicz 504 103 652.
 

  DRODZY RODZICE/ OPIEKUNOWIE

           W naszej firmie cateringowej  korzystamy z systemu do zamawiania, odwoływania i płacenia za wyżywienie dzieci w szkole zamowposilek.pl

Zainteresowanych Państwa obiadem dla dziecka proszę o zalogowanie się następnie złożenie zamówienia i opłacenie go. Należy pamiętać o złożeniu zamówienia na  3 dni przed , by przelew tradycyjny został zaksięgowany.

Codziennie najpóźniej do godziny 7.59 można odwołać lub zamówić wyżywienie dla dziecka. Nadpłata, która pojawi się po odwołanych posiłkach będzie do wykorzystanie w kolejnym miesiącu lub w razie rezygnacji ze szkoły zwracana na Państwa konto podane podczas rejestracji.

Myślę, że będziecie Państwo zadowoleni z takiej aplikacji, ponieważ sami będziecie mogli zamawiać , odwoływać posiłki i będą Państwo widzieć nadpłaty na swoim koncie.

                                    BARDZO WAŻNE!! Aby zamówienie było widoczne bardzo ważne jest by złożyć je i opłacić 3 dni przed zamawianym posiłkiem, by przelew został zaksięgowany. Można też dokonać płatności przelewem ekspresowym (dodatkowa opłata za przelew), który widoczny jest od razu .

Przelew tradycyjny jest bezpłatny .

 

W razie problemów proszę o kontakt 504103652

Ceny obiadów:

  • Mała porcja -zupa, II danie, kompot 14zł
  • Mała porcja – II danie, kompot 13zł
  • Duża porcja – zupa, II danie, kompot 17,50zł
  • Duża porcja – II danie, kompot 16,50zł
 
 
Instrukcja zamawiania posiłków:
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status