Nasi nauczyciele

Dyrektor szkoły
mgr Małgorzata Jarosz-Barwińska

Wicedyrektor szkoły
mgr Barbara Wiekierak

 

Wychowawcy poszczególnych klas:
LP Klasa Imię i nazwisko Nauczany przedmiot
1 I a Michalik Urszula Edukacja wczesnoszkolna
2 I b Stolarz Edyta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
3 II a Celary Karolina Edukacja wczesnoszkolna
4 II b Sampolska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
5 III a Gabryś Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
6 III b Dzido Monika Edukacja wczesnoszkolna
7 IV a Węgrzyn Agnieszka Język angielski
8 IV b Rachwał Monika Język polski
9 V a Antosz-Gołda Renata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
10 V b Zawadzki Krzysztof Wychowanie fizyczne
11 V c Żmuda Monika Język angielski
12 VI a Łanoszka Renata Biologia, przyroda, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
13 VI b Jasiurkowska Paulina Geografia, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
14 VII a Batko – Kot Aneta Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
15 VII b Ozga Teresa Język polski
16 VII c Dunaj Joanna Przyroda, biologia, chemia
17 VIII a Hebda Monika Historia, muzyka
18 VIII b Baryczka Kamil Matematyka
19 I OP Stoch Iwona,
Kawka Ewa
Wychowanie przedszkolne
20 II OP Kluza Anna,
Wróbel Sylwia
Wychowanie przedszkolne
21 III OP Kasperczyk Magdalena

Krasoń Magdalena

Wychowanie przedszkolne

Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

 

Pozostali nauczyciele wg nauczanego przedmiotu
LP Imię i nazwisko Nauczany przedmiot
1 Bąk Edyta Matematyka, wychowanie do życia w rodzinie
2 ks. Biernat Jerzy Religia
3 Dobrowolska-Gawlik Zofia Muzyka
4 Gawłowska Justyna  Język polski
5 Giza-Balawajder Marta Informatyka, technika
6 Gołąbek-Jonak Patrycja Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
7 Janusz Arkadiusz Wychowanie fizyczne
8 Konarska Agnieszka Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
9 Kopciuch Katarzyna Język angielski
10 Kowalska Edyta Język hiszpański
11 Kucharska Małgorzata Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
12 Łabuz Anna Wychowawca świetlicy
13 Malawska Barbara Wychowawca świetlicy, plastyka
14 Marek Bożena Historia, WOS, WDŻ
15 Mroczek Jacek Religia
16 Piechowicz Bożena Fizyka
17 Podraza Lucyna Wychowawca świetlicy
18 Rzońca Elżbieta Matematyka
19 Seweryn Katarzyna Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
20 Stawarz Krzysztof Edukacja dla bezpieczeństwa
21 Węgrzynek Mateusz Wychowanie fizyczne
22 Wójcik – Gut Agnieszka Religia, wychowanie fizyczne
23 Zabłocka-Mierczak Teresa Wychowawca świetlicy
24 Żyła Ewelina Nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

 

Specjaliści:
LP Imię i nazwisko Stanowisko
1 Magdalena Janeczek Logopeda
2 Joanna Kmiecik Bibliotekarka
3 Aneta Spisak Pedagog, pedagog specjalny, doradca zawodowy
4 Klaudia Stępień-Adamiak Psycholog

 

 

O szkole- plik do pobrania

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status