Z Podwórka na stadion – Medale piłkarzy !!

12 Kwietnia w Wieliczce na Orliku w Solnym Mieście odbyły się gminne eliminacje Turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na stadion” . Jest to największy w Europie turniej piłki nożnej dla dzieci z szkół, klubów sportowych, UKS-ów. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Nasz szkoła wystawiła dwie reprezentacje chłopców w kategorii U8 i U10.

Kategoria U8 w której reprezentowali nas wybrani uczniowie z klas pierwszych wygrali turniej na etapie gminnym i tym samym awansowali do etapu powiatowego który odbędzie 20 kwietnia również w Wieliczce.

Kategoria U10 po ciężkim finałowym boju uległa rówieśnikom z SP Śledziejowice, którzy to ostatecznie awansowali do finałów powiatowych.

 

Brawa dla wszystkich naszych reprezentantów !! 🙂 to zaszczyt mieć Was w szeregach naszej szkoły 🙂

 

 

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status