O Prawach Pacjenta w naszej szkole

Do naszej szkoły zawitały przedstawicielki Rzecznika Praw Pacjenta, które opowiedziały nam czym jest Karta Praw Dziecka-Pacjenta. Dlaczego warto słuchać wskazówek lekarza, do kogo zwrócić się o pomoc, kiedy ktoś bliski zachoruje, czym jest tajemnica lekarska, a także co można, a czego nie wolno robić w szpitalu.

Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się coś więcej na temat swoich praw zapraszamy do naszej biblioteki szkolnej, tam  czeka książka ” Kuba i Buba w szpitalu czyli o Prawach Dziecka -Pacjeta niemal wszystko! G. Kasdapke.

O Prawach Pacjenta w naszej szkole

3 new photos · Album by Galeria Szkoła Podstawowa w Sierczy

Więcej: photos.google.com/share/AF1QipMAohI9hUb3p23EOH2YKsSpU9ApXnamvn3Bczn8g3yodfVQHu65UzPtMsycA24DaQ?key=Sm1QNDVKRzBxejFxT2lBTnk0YzdvMmliQ09SVzNn

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status