Święta Bożego Narodzenia tuż tuż….

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku, w naszej szkole odbyło się przedświąteczne spotkanie przedszkolaków, uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Odbywający się 20 grudnia kiermasz połączony z licytacją rękodzieła oraz występami artystycznymi stał się okazją do  spędzenia czwartkowego popołudnia w miłej  atmosferze. Kolędy, wiersze i pokazy taneczne w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów klas III i VII  wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Przepiękne ozdoby,  które można było kupić, pyszne ciasta oraz smaczny barszcz sprawiły, że już można było poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

Dochód z imprezy, która w Sierczy jest już tradycją, zostanie przekazany na potrzeby szkoły. Wszystkim  gościom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania bardzo serdecznie dziękujemy!

FILM 1

FILM 2