Wycieczka na Turbacz (1310 m n.p.m.)

W dniu 13 maja 2017  (sobota)  SKT „Piechurek” organizuje wycieczkę dla uczniów szkoły (oraz w miarę wolnych miejsc dla innych osób) na Turbacz (1310 m n.p.m.). Wyjazd   spod szkoły godz.6.30,  powrót około 20.00.

Koszt wycieczki 35 zł . Ze względu na pogodę (możliwy śnieg i błoto na trasie) wszyscy uczestnicy zabierają ze sobą do plecaka zapasowe spodnie i skarpetki do przebrania (buty do przebrania zostawiamy w autokarze.) Proszę zaopatrzyć dzieci w prowiant na cały dzień, ale nie pakować zbyt dużo ciężkich rzeczy – plecaki powinny być dopasowane do możliwości dzieci. Na Turbaczu jest schronisko, w którym można kupić coś do jedzenia i picia. Zapisy i wpłaty: klasy 1 – 3 u Pani Małgorzaty Wiśniewskiej, oraz klasy 4 – 6 u Pani Renaty Łanoszki do środy 10 maja. Po tym terminie wpisywane są osoby z listy rezerwowej.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status