Wyjazd na zawody szachowe

W piątek 22 września organizuję wyjazd na zawody szachowe dla dzieci urodzonych w roku 2009 i mł. do Staniątek. Osoby zainteresowany wyjazdem swojego dziecka proszę o wypełnienie poniższego formularza https://goo.gl/forms/VfnS0gulNpIzOEfJ3 do 15 września, a także przyniesienie zgody i pieniążków na wpisowe do zawodów (10zł) także do 15.09.

zgoda(word)

zgoda(pdf)
Proszę o prawidłowe wypełnienie formularza. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zapisaniem syna/córki do zawodów. Do zawodów najlepiej zapisać dziecko przez formularz zgłoszeniowy na stronie turnieju.
Otwarty Turniej Szachowy Chłopców (ur.2009 i młodsi)
Otwarty Turniej Szachowy Dziewcząt (ur.2009 i młodsze)

Kwestie transportu będę organizował po 15 września, kiedy będę znał dokładną ilość zainteresowanych osób. Wtedy też będę w stanie podać dokładną kwotę za przejazd.

Szczegóły wyjazdu prześlę zainteresowanym (zgłoszonym) osobom około 19 września.
Zachęcam także do wzięcia dzieci na inne zawody w Staniątkach w weekend 22-24 września:
(może być atrakcyjny dla chłopaków z IV kategoriami, ponieważ te zawody są zgłaszane do FIDE)
Kamil Baryczka