Igrzyska Dzieci- Szachy powiatowe

Dzisiaj w Urzędzie MiG Wieliczka odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego Szkół Podstawowych w Szachach. Naszą Szkołę tak na zawodach gminny reprezentowali: Anna Ślusarczyk, Julia Jarosz, Jakub Smoszna i Maksymilian Reczek.

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym czyli jednym z najbardziej sprawiedliwych, ponieważ każda drużyna grała z każdą.

Nie niezbyt udanym początku Nasi uczniowie wzięli się do pracy i zaczęli zdobywać punkty. Wygrali m.in. z SP nr 3 w Wieliczce co było rewanżem za zawody gminne, a także zremisowali z bardzo mocną szkołą ze Staniątek.

Ostatecznie Nasi reprezentanci zajęli, chyba najgorsze dla sportowca, 4 miejsce czym poprawili wyniki z dwóch poprzednich lat :)! Należy pamiętać, że skład mamy nadal bardzo młody.

Gratulujemy!

GALERIA zdjęć