Nasi nauczyciele

Dyrektor szkoły
mgr Renata Bachowska

Wicedyrektor szkoły
mgr Małgorzata Jarosz-Barwińska

 

Wychowawcy poszczególnych klas:

Klasa Wychowawca Nauczany przedmiot
I a mgr Agnieszka Gabryś edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Patrycja Gołąbek-Jonak nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
I b mgr Monika Dzido edukacja wczesnoszkolna
II a  mgr Urszula Michalik edukacja wczesnoszkolna
II b mgr Małgorzata Gintowt edukacja wczesnoszkolna
III a mgr Kinga Piotrowska edukacja wczesnoszkolna, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Katarzyna Seweryn nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
III b mgr Iwona Sampolska edukacja wczesnoszkolna
III c mgr Marta Żerda edukacja wczesnoszkolna
IV a  mgr inż. Renata Łanoszka przyroda, biologia, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Ewelina Żyła nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
IV b mgr Lidia Prokopowicz język polski
V a mgr Aneta Batko-Kot nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
V b mgr Teresa Ozga język polski
V c mgr Joanna Dunaj chemia, biologia
VI a mgr Monika Hebda historia
Agnieszka Kasprzyk nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
VI b mgr Monika Rachwał język polski
VII a mgr Justyna Kamisińska nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
VII b mgr Arkadiusz Janusz wychowanie fizyczne
VII c dr Joanna Major matematyka, fizyka
VIII a mgr Mateusz Węgrzynek wychowanie fizyczne
mgr Ewa Świech nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
VIII b mgr Kamil Baryczka matematyka, szachy w szkole, informatyka
VIII c mgr Katarzyna Kopciuch język angielski

 

Pozostali nauczyciele

Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
mgr Bąk Edyta  matematyka, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Czarnecka –Ćwiertka Krystyna  język polski
mgr inż. Giza-Balawajder Marta  informatyka, technika
mgr Jasiurkowska Paulina  geografia, świetlica
mgr Kmiecik Joanna biblioteka
mgr Konarska Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
mgr Kowalska Edyta  język hiszpański
ks. mgr Leśniak Jan religia
mgr Łabuz Anna świetlica
mgr Łokcik Justyna muzyka
mgr Malawska Barbara plastyka, świetlica
mgr Marek Bożena historia, wychowanie do życia w rodzinie
mgr Mroczek Jacek religia
mgr Piechowicz Bożena fizyka
mgr Podraza Lucyna  świetlica
mgr Węgrzyn Agnieszka  język angielski
mgr Wójcik-Gut Agnieszka religia
Zawadzki Krzysztof  wychowanie fizyczne
Żmuda Monika  język angielski

 

Specjaliści

Nazwisko i imię Stanowisko
mgr Janeczek Magdalena logopeda
mgr Spisak Aneta  pedagog
mgr Stępień-Adamiak Klaudia psycholog
mgr Wiekierak Barbara terapeuta

 

Nauczyciele Oddziałów Przedszkolnych

Nazwisko i imię
mgr Celary Karolina
mgr Cholewa Katarzyna
mgr Kluza Anna
mgr Kowalczyk Monika
Kubacka Anna
Szczurek Iwona
mgr Wróbel Sylwia
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status