Nasi nauczyciele

Wychowawcy poszczególnych klas:

Klasa Wychowawca Nauczany przedmiot Termin dyżurów
Klasa Ia mgr Kinga Piotrowska

mgr Katarzyna Seweryn

edukacja wczesnoszk.,


EDB  nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne

czwartek 9.45 – 10.30

poniedziałek 10:40-11:25

Klasa Ib mgr Iwona Sampolska edukacja wczesnoszk. wtorek 9.45- 10.30
Klasa Ic Maria Janowska edukacja wczesnoszk. środa 9:45 – 10:30
Klasa IIa mgr Maria Hyży

mgr Małgorzata Wiśniewska

edukacja wczesnoszk.

nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne,

gimnastyka korekcyjna

środa 12: 50.-  13: 30             czwartek 13: 45 – 14:20

poniedziałek 12.30 – 13.00

czwartek 15.30 

Klasa IIb mgr Monika Dzido edukacja wczesnoszk.  
Klasa IIIa mgr Urszula Michalik

mgr Aneta Batko-Kot

edukacja wczesnoszk.

nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne,

wtorek 9.45-10.30

środa 14.10 – 14.40

Klasa IIIb mgr Małgorzata Gintowt edukacja wczesnoszk. poniedziałek 9:45 – 10.20
Klasa IIIc mgr Katarzyna Bińkowska  edukacja wczesnoszk. środa 10.40 – 11.25
Klasa IVa mgr Marta Giza-Balawajder  informatyka, technika środa, 8.55-9.40
Klasa IVb mgr Monika Rachwał język polski poniedziałek 9.45-10.30
Klasa Va mgr Justyna Kamisińska pedagogika specjalna poniedziałek 12.30-12.50

wtorek 12.30-12.50

Klasa Vb mgr Arkadiusz Janusz wychowanie fizyczne czwartek 10:40-11:25
Klasa Vc dr Joanna Major matematyka poniedziałek 9.45-10.30
Klasa VIa mgr Mateusz Węgrzynek wychowanie fizyczne Czwartek 12:50-13:35
Klasa VIb mgr Kamil Baryczka matematyka, szachy w szkole Wtorek, 10:40-11:25
Klasa VIc mgr Ewa Czyż język angielski piątek 8:50-9:35
Klasa VII mgr Lidia Prokopowicz język polski środa, 14:30
Klasa VIII mgr Monika Hebda historia, muzyka poniedziałek 9:45 – 10:30

 

Pozostali nauczyciele szkoły:

Nauczyciele Przedmiot Termin dyżurów
mgr Czyż Ewa  język angielski  
mgr Giza-Balawajder Marta informatyka, technika środa, 8.55-9.40
mgr Joanna Kmiecik  biblioteka, świetlica w godzinach pracy biblioteki
mgr Kopciuch Katarzyna język angielski, świetlica środa 9:45-10:30
mgr Kowalska Edyta język hiszpański  
mgr Ks. Leśniak Jan religia  
mgr Malawska Barbara plastyka czwartek 10:40- 11:25
Masior Dominika świetlica  
mgr Mrozik Halina chemia poniedziałek 9:45-10:30
mgr Węgrzynek Mateusz wychowanie fizyczne Czwartek 12:50-13:35
mgr Wójcik-Gut Agnieszka religia, surdopedagog czwartek 14:40-15:25
mgr Zabłocka-Mierczak Teresa świetlica  
mgr Skórzak Paweł świetlica / 6a (pedagog specjalny) środa, 16:30 – 17:00
     
mgr Bąk Edyta matematyka, wdż piątek 14:30-15:15
mgr Barbara Banaś                                                       język angielski    środa 10.40 – 11.25

 

 

Specjaliści:

1 mgr Janeczek Magdalena – logopeda
2 mgr Ptak-Ciborowska Justyna – psycholog
3 mgr Spisak Aneta – pedagog

 

Nauczyciele Oddziałów Przedszkolnych

1 mgr Celary Karolina – wychowanie przedszkolne
2 Cholewa Katarzyna – wychowanie przedszkolne
3 mgr Woźniak Grażyna – wychowanie przedszkolne
4 Wróbel Sylwia – wychowanie przedszkolne

 

Dodaj komentarz