Nasze osiągnięcia 2016/17

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

kangur-dyplom-mieszkodsc_0115cci20170621

cci20170620cci20170620-2cci20170613cci20170613_0001cci20170613_0002cci20170613_0004cci20170613_0003

IV Turniej Finałowy Ogólnopolskiego Projektu Edukacja przez Szachy w Szkole

cci20170605 cci20170605_0001

Powiatowy Konkurs Matematyczny Rachmistrz

cci20170601

Internetowy Konkurs Matematyczny MAKS

20170331_064705 20170331_064714 20170331_064727

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu”

II miejsce dla Oliwii Wróbel, uczennicy kl. III B

18552921_1953912041562449_201959799_o

NAGRODA AKTORSKA W GMINNYM PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM „TEATR I MY”

Gratulacje dla Jakuba Stepaniuka z kl. V, który otrzymał Nagrodę Aktorską w Gminnym Przeglądzie Teatralnym „Teatr i My”.

Kuba wcielił się w  rolę chłopca –  Muka- głównego bohatera w przedstawieniu pt. „W poszukiwaniu szczęścia”. Jak zawsze wykazał się ogromnym talentem aktorskim !!!

Gratulujemy!!!!!

dsc_0788

dsc_0757

Turniej Finałowy Projektu „Edukacja przez Szachy

w Szkole”- Małopolska

cci20170406

cci20170406_0002

cci20170406_0001

Turniej Tańców Latynoamerykańskich

Oliwia Wróbel – klasa 3 b

dav

Małopolski Konkurs Recytatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego „Siódme Niebo”

Jakub Stepaniuk  III MIEJSCE
Aleksandra Jaszewska  WYRÓŻNIENIE

dsc_0691

Gminny Konkurs Recytatorski:

Jakub Stepaniuk  I  MIEJSCE

Olga Petko  III  MIEJSCE

Konkurs Recytatorski – etap powiatowy:

Jakub Stepaniuk III MIEJSCE

Olga Petko  WYRÓŻNIENIE

dsc_0745dsc_0749

Sukcesy klasy 3 b

burst

burst

dav

dav

dav

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” 2016

20170125_15185120170125_15181120170125_15180120170125_15182920170125_15183920170125_15174120170125_15185920170125_15182120170125_151752

 V Miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Wielickiego w Szachach.
Skład drużyny: Anna Ślusarczyk, Jan Galiak, Witold Reczek, Sebastian Zgud

cci20161124

III Miejsce na Drużynowych Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Szachach.
Skład drużyny: Anna Ślusarczyk, Jan Galiak, Witold Reczek, Sebastian Zgud

img_1559

 

Sukcesy Oliwii Wróbel z klasy 3 b w turniejach tanecznych:

img_20161013_080527       img_20161013_080544

img_20161013_080551       img_20161013_080602

Sukcesy Dominiki Orłowskiej z klasy 3 b w gimnastyce artystycznej:

img_20161017_112628       img_20161017_112659       img_20161024_112931