AMBASADA USA I INSTYTUT GOETHEGO – WYCIECZKA_2019

13 listopada 2019 wybraliśmy się z klasami 3 – 8 do ambasady USA w Krakowie na ul. Stolarskiej i do Instututu Goethego na Rynku Głównym. Wycieczka miała na celu zachęcenie naszych uczniów do nauki języków obcych i przedstawienie im celów istnienia obu placówek. W Instytucie Goethego uczestniczyliśmy w Grach miejskich szukając wybranych punktów na Rynku Głównym z użyciem telefonów. W ambasadzie USA rozmawialiśmy z p. Konsul, mieliśmy też możliwość oglądnięcia zdjęć i przepięknej prezentacji o najsłynniejszych parkach narodowych USA. W międzyczasie odwiedziliśmy ‘The Winner Beef’ na ul. Bernardyńskiej i spróbowaliśmy przepysznego amerykańskiego hamburgera. Wycieczka wszystkim się podobała i dostarczyła Nam niezapomnianych wrażeń !