Biblioteka jest czynna

Biblioteka jest czynna (codziennie w godzinach 7.45-13.45), choć w reżimie sanitarnym. Oznacza to, że do biblioteki może wejść jedna osoba, w maseczce lub przyłbicy
i po zdezynfekowaniu rąk. 

Książki podaje bibliotekarz; nie ma wolnego dostępu do półek. Chwilowo nie można korzystać też z księgozbioru podręcznego (słowniki, atlasy, encyklopedie). Nie można również spędzać przerw w bibliotece – przykro mi. 

W związku z tymi ograniczeniami oraz w związku z podziałem szkoły na strefy zachęcam wszystkich do korzystania z katalogu online i z mailowego zamawiania upatrzonych książek.
Z każdym czytelnikiem umówię się na konkretny termin odbioru (ewentualnie na dostarczenie książki do sali). 

Link do katalogu: https://m002032.molnet.mol.pl/ 

Chętnie odpowiem na pytania zadane mailowo () lub przez dziennik elektroniczny. Na wiadomości odpisuję od poniedziałku do piątku, od rana do popołudnia. 

KONKURS! Pierwsze cztery osoby z każdego rocznika (czyli z klas 1, 2, 3 itd.), które zamówią książki mailowo lub przez dziennik, dostaną niespodzianki. Oczywiście młodszym uczniom mogą pomagać rodzice:) Warunek: książka ma być dostępna w naszej bibliotece (czyli w katalogu musi mieć status „dostępny”).
Wystarczy przysłać link do pozycji w katalogu, np.: https://m002032.molnet.mol.pl/description/46023/stowarzyszenie_milosnikow_lite_46023 

Aktualizacja ze środy 9 września: z klas 1 jest już jeden zwycięzca, z klas 3 troje zwycięzców, z klas 7 jeden zwycięzca. Czekam na więcej zgłoszeń. Zostało kilka nagród, chętnie je wręczę:)

Z życzeniami zdrowia i cierpliwości
Joanna Kmiecik, bibliotekarka

[Zdjęcie: Pexels]

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status