„Brzydkie Kaczątko, czyli rzecz o tolerancji” na XI Gminnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”!!!

23 kwietnia 2024 roku w Domu Ludowym w Krzyszkowicach odbył się XI Gminny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych „Teatr i my”. Dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych miasta i gminy Wieliczka zaprezentowały szeroki wachlarz swoich umiejętności teatralnych, wokalnych i tanecznych.

Dobrą tradycją naszej szkoły jest prezentowanie talentów naszych uczniów na wszelkich przeglądach artystycznych. Nie inaczej było i tym razem.  Przedstawienie – w wykonaniu uczniów kl. IIb i Ia  –  pt. „Brzydkie Kaczątko, rzecz o tolerancji” zostało docenione przez szanowne Jury i zdobyło II miejsce na Przeglądzie, a tytułowa bohaterka Zofia Zaporowska otrzymała także indywidualne wyróżnienie.

Wszystkim aktorom serdecznie gratulujemy!!!

Iwona Sampolska
Barbara Malawska
Lucyna Podraza

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status