Dzień Babci i Dziadka w klasach 1-3

W  zimowe dni stycznia i lutego, mimo chłodu i mrozu, zrobiło się bardzo ciepło w naszych sercach, ponieważ w naszej szkole odbywały się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Babcia i dziadek to osoby wyjątkowe dla każdego z nas, a to święto jest doskonałą okazją, aby im podziękować za wszystko, co dla nas zrobili: za udzielanie mądrych rad, za wsparcie w trudnych chwilach, otarcie łez przy niepowodzeniach.
W naszej szkole dzieci z klas 1-3 nie zapomniały o ich święcie i przygotowały piękne przedstawienia oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki.
Wszystkim babciom i dziadkom życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, wielu radosnych momentów w życiu i pociechy z wnucząt. Bądźcie pełni młodzieńczej energii, cierpliwości i siły – dla samych siebie, Waszych dzieci oraz wnuków!
My, wychowawcy i dyrekcja szkoły,  przyłączamy się również  do tych życzeń!
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status