Konkurs plastyczny „Dzień Praw Dziecka 2020”

Początek tygodnia to dobry moment na podsumowanie pewnych działań. Tym razem mały raport za minione miesiące pracy zdalnej uczniów edukacji wczesnoszkolnej w dziedzinie sztuki. Inspiracją do twórczego działania stał się konkurs ogłoszony przez Rzecznika Praw Dziecka na najciekawszą pracę plastyczną. Zgodnie z regulaminem konkursu, szkolne jury wyłoniło 3 prace, które zostały przekazane do dalszego etapu. Wybrano pracę Emilki, Jakuba oraz Piotrusia z klasy 2b.
Biorąc pod uwagę sytuację, w jakiej się znajdujemy, okres nauki zdalnej – szczególnie doceniamy zaangażowanie uczniów. Uczniowie po powrocie do szkoły otrzymają dyplomu uznania oraz drobne upominki, zostanie także stworzona szkolna galeria prac. Tymczasem, gratulując talentu i zaangażowania, zapraszamy na krótka fotorelację z nadesłanych prac.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status