Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

#LaboratoriaPrzyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Rady Ministrów. Celem misji jest stworzenie nowoczesnych szkół, w których zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
W ramach tego projektu nasza szkoła otrzymała m.in. maszyny do szycia. Dzięki nim na zajęciach świetlicowych uczniowie mogli nauczyć się, jak można coś uszyć i wykonać własnoręcznie. Poznali zasadę działania maszyny oraz podstawy techniki szycia. Efektem zajęć były samodzielnie uszyte piękne plecaki.
   
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status