Pożegnanie Pani Dyrektor

24 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było ono wyjątkowe z dwóch powodów. Po pierwsze żegnaliśmy naszą wspaniałą, wieloletnią Panią Dyrektor Renatę Bachowską, kobietę która oddała naszej szkole, całe swoje serce. Przez wiele lat dzieliła się swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem, a także wspierała nauczycieli, uczniów i rodziców, czyniąc jednocześnie Szkołę Podstawową im Królowej Jadwigi w Sierczy miejscem wyjątkowym. Pani Dyrektor dziękujemy ! Po drugie było to pierwsze prawdziwe zakończenie roku po dwóch latach pandemii, więc uroczystości mające miejsce na sali gimnastycznej były dla wszystkich niezwykłe. 
 
 
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status