Ślubowanie Uczniów Klas Pierwszych

W dniu 18 października w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 46 pierwszoklasistów ubranych w stroje galowe niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę. Pani dyrektor Renata Bachowska nie miała najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ołówkiem ramion dzieci, z dumą przyjmowała je do grona uczniów naszej szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i ołówek. Po uroczystości, rodzice zorganizowali słodki poczęstunek. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Wychowawczynie klas pierwszych serdecznie dziękują  rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, dzięki którym ceremonia Pasowania na ucznia była wyjątkowym wydarzeniem dla naszych Pierwszaków.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status