SP.Siercza III drużyną gminy w Piłce Nożnej !!!

W piątek 13.05 rozegrane zostały gminne mistrzostwa z dyscypliny piłka nożna.
Mecze grupowe nasza drużyna rozgrywała na orliku w Koźmicach Wielkich, gdzie ich rywalami były szkoły z Koźmic oraz SP 4 i SP 2 z Wieliczki, oto wyniki poszczególnych spotkań:
SP2 4:1 SP Siercza (Filip B 5c)
SP Koźmice 2:2 SP Siercza ( Filip B 5c, Arek P 5b)
SP4 0:9 SP Siercza( Kuba K-S 3x 5a, Damian J 6a, Wiktor J 3x 6b, Bartek T 5b, gol sam. 1x)

Klasyfikacja grupowa po wszystkich meczach dała nam awans z drugiego miejsca i przepustkę do półfinałów rozgrywanych w Śledziejowicach.

W meczu o finał trafiliśmy na faworyta mistrzostw drużynę SMS Wieliczka, i po zaciętej grze po ostatnim gwizdku stadionowy zegar wskazał wynik 0:2 dla SMS-u.

Pozostał nam mecz o III miejsce ze szkołą SP Węgrzce.
Spotkanie to pozostanie w pamięci zgromadzonych kibiców na długo gdyż na 2 min przed końcem straciliśmy gola na 0:1…i gdy wszystko wydawało się rozstrzygnięte Kuba K-S z klasy 5a strzałem z dystansu dał nam upragnioną bramkę i…KARNE.
Podczas serii 11-stek nasza drużyna była niemal bezbłędna a dodatkowo z bardzo dobrej strony pokazał się nasz bramkarz Kuba T z 7b.
Dzięki tej wspaniałej postawie nasz kapitan Jasiek M z 6a mógł odebrać pamiątkowy puchar a chłopcy wzbogacili się o pamiątkowe brązowe medale, Gratulujemy 🙂

Skład drużyny:
Kuba T 7b
Jasiek M 6a
Damian J 6a
Patryk T 6a
Wiktor J 6b
Kuba K-S 5a
Krzysztof N 5a
Arek P 5b
Bartek T 5b
Filip B 5c

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status