Spotkanie z GM Janem-Krzysztofem Dudą

We wtorek 13 czerwca uczniowie Naszej Szkoły mieli możliwość spotkania z arcymistrzem szachowym Janem-Krzysztofem Dudą. Pan Jan- Krzysztof był uczniem Naszej szkoły i jeżeli ma czas to bardzo chętnie Nas odwiedza. W tym roku znalazł czas akurat między Mistrzostwami Europy, na których zajął 7 miejsca (zakończyły się 11 czerwca), a Drużynowymi Mistrzostwami Świata, które obecnie trwają:

Transmisja Drużynowych Mistrzostw Świata

Podczas spotkania uczniowie zadawali pytania związane z szachami, ale nie tylko. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia i możliwość zdobycia autografu.

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status