Szkoła z Pozytywną Uwagą

Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoła z Pozytywną Uwagą”. Nauczyciele i Nauczycielki, którzy zaangażują się w akcję będą nagradzać Uczniów i Uczennice pochwałami wpisywanymi oficjalnie do dziennika. Na stronie akcji czytamy:

„Zaczynamy w listopadzie, bo to najtrudniejszy miesiąc w roku – dzieci są zmęczone, szybko robi się ciemno, a nauki coraz więcejNiech jak najwięcej uczniów dostanie teraz pozytywną uwagę od swoich nauczycieli – oficjalnych, wpisanych do dzienniczków. Przegońmy wspólnie smutek ze szkolnych korytarzy. (…) Co ważne, chwalmy siebie. Rozmawiajmy z nauczycielami, im także powiedzmy coś dobrego. Nic przecież tak nie motywuje do lepszej pracy jak dobre słowo. Nie czekajcie na listopad, nie czekajcie nawet na jutro. Zacznijcie już dziś. Anna Zapał i rodzice ze SP nr 52 w Warszawie” – pozytywnauwaga.pl

Dodatkowo, by wzmocnić tą nić pozytywnej energii, która wkrótce oplecie nasza szkołę

zapraszamy Państwa do wpisywania w poniższy formularz pochwał
dla szkoły (jako całości) oraz poszczególnych pracowników.

Jeśli coś wzbudza Państwa uśmiech, jeśli coś się Państwu podoba, prosimy, napiszcie to!  Wpiszcie nam pochwałę! Pozytywna energia wraca!  😁

Wpisuję Pochwałę

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status