Tenis stołowy – Duże sukcesy, awans Kacpra Cholewy na zawody rejonowe

Na przestrzeni 25.02-9.03 odbyły się zawody gminne i powiatowe w Tenisie stołowym.

Podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu gminnym naszą szkołę reprezentowali, Gabrysia z 8c i Julka z 8a w kategorii dziewcząt oraz Sebastian 7b, Adam i Kacper z 8c w kategorii chłopców.
Na koniec zmagań w tym dniu mogliśmy pochwalić się 2 miejscem Kacpra oraz 6 Julki (w obu przypadkach dało to awans) oraz 7 miejscem Gabrysi, 11 Adama i 14 Sebastiana – Gratulujemy 🙂

Następnym etapem były zawody powiatowe i wielki sukces który ponownie odniósł Kacper, który osiągnął 2 miejsce (awans na szczebel rejonowy), ale co ważne odnotowania w meczu bezpośrednim zdetronizował mistrza gminy i zapisał na swym koncie udany rewanż, a biorąc po uwagę awans to jeszcze nie koniec tej historii… 🙂 .

W zawodach pod szyldem Igrzysk dzieci brali udział nasi młodsi uczniowie, tutaj również możemy się pochwalić dużymi osiągnięciami.
W zawodach gminnych 2 miejsce zajął Janek z 7b, zaraz za nim był…również Janek z 6a a 4 miejsce zgarnął Kuba z 7b. Jak by tego było mało w zawodach drużynowych uplasowaliśmy się na miejscu 2 a całość występów została zamknięta ogromnym sukcesem Oliwki z 3b która podczas swojego debiutu na zawodach rangi szkolnej zdobyła 3 miejsce!!! – Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów.

Podczas zawodów powiatowych reprezentacja ponownie „dała radę” i po zaciętych meczach zawodnicy uplasowali się kolejno:
Janek 7b – 7
Janek 6a – 9
Kuba 7b – 12
W rywalizacji drużynowej zdobyliśmy 4 miejsce.

Dla Wszystkich reprezentantów Gratulacje – Panowie WF-iści jak i cała szkoła są z Was DUMNI 🙂

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status