Uroczyste rozdanie nagród i dyplomów :)

19 czerwca w czasie szkolnego apelu odbyło się rozdanie nagród i dyplomów w konkursach. W ogólnopolskim konkursie języka angielskiego The Big Challenge 2024 wzięło udział 49 uczniów i uczennic z naszej szkoły. W szkołach podstawowych konkurs został podzielony na 4 poziomy trudności:
Poziom 1 – klasy 4 i 5
Poziom 2 – klasy 6
Poziom 3 – klasy 7
Poziom 4 – klasy 8
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom i plakat. Pozostałe nagrody to m.in. ołówki z motywem flagi UK i USA, kolorowe kalendarze, notesy, flagi UK i USA, przypinka, breloczek, readersy, komiksy, karty z QR kodami do audiobooka.  Nagrodę specjalną – medal – otrzymał Wiktor Walczowski z klasy 5a za zdobycie najwyższej liczby punktów w konkursie.
Z kolei w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego “Forget-me-not” (Niezapominajka) w edycji wiosennej wzięło udział 12 uczniów. Był on przeprowadzony tym razem w formule papierowej i składał się z zadań opartych na wybranych cytatach, piosenkach i opowiadaniu. Przyznano nagrody książkowe dla pierwszych trzech najwyższych wyników z wyróżnieniem oraz dyplomy uznania za wysokie wyniki dla pozostałych uczestników.
Dyplomy i nagrody zostały również wręczone uczniom biorącym udział w Kangurze Matematycznym i Świetliku, konkursie nauk przyrodniczych. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji i zapraszamy do udziału za rok.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status