Pożegnanie klas VIII

20.06.2024 r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII.

Ten dzień był pełen wzruszeń i radości, a jednocześnie towarzyszył mu lekki smutek, ponieważ nadszedł czas, by się rozstać. Kolejni uczniowie kończą naszą szkołę i przechodzą do nowych wyzwań.

Na uroczystości pojawili się uczniowie klasy VIII, ich rodzice, nauczyciele, uczniowie klas VII oraz pracownicy obsługi szkoły.

Uczniowie klasy VIII podziękowali pani dyrektor, pani wicedyrektor, wszystkim swoim wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za mile spędzone chwile, dobre rady, naukę w murach naszej szkoły. Podziękowania od pani dyrektor odebrali także rodzice, którzy bardzo aktywnie włączyli się w życie klasy i szkoły. Wzruszające podziękowania i zarazem życzenia popłynęły do absolwentów od koleżanek i kolegów z klasy VII. W oku niejednego ucznia pojawiła się łezka wzruszenia.

Drodzy Absolwenci!

Teraz nadszedł czas, aby spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem. Wasze marzenia, pasje i talenty będą Waszym drogowskazem w dążeniu do sukcesu i spełnienia. Pamiętajcie, że nie ma ograniczeń dla tych, którzy wierzą w swoje możliwości i nie boją się podjąć wyzwań!

Życzymy Wam szczęścia, radości, wytrwałości oraz samych pogodnych dni. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o naszej szkole.

Nie mówimy: „Żegnajcie!”. Mówimy: ,,Do widzenia !

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status