Kiermasz

Święta tuż, tuż, a u nas w szkole, to nawet już!!!

Dnia 18 grudnia b.r. w murach naszej szkoły odbył się świąteczny kiermasz. Uroczystość zaczęła się od wspólnego kolędowania, które rozpoczęli „Kolędnicy” – uczniowie  kl. II i III wraz ze swoimi rodzicami. Chwilę później można było obejrzeć jasełka w wykonaniu przedszkolaków. Występ dzieci chwycił za serca, o czym świadczyła łezka wokół oka, szeroki uśmiech na twarzy oraz gromkie brawa na koniec. Na scenie pojawili się również chórzyści w świątecznych nastrojach.

         Po występie dzieci nastąpiła licytacja rozmaitych ozdób świątecznych.  Podczas kiermaszu można było zakupić piękne stroiki, choinki, figurki z masy solnej i inne fenomenalne rękodzieła. Ozdoby zostały wykonane przez nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Było w czym wybierać. Każdy, kto zakupił dowolną rzecz, brał udział w losowaniu. Nie brakowało również smacznego poczęstunku. Po skosztowaniu przysmaków odbyło się oczekiwane losowanie nagrody głównej.

         Niewątpliwie był to wyjątkowy czas wypełniony radością i serdecznością.

no images were found

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status