Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego – sukcesy naszych uczniów

Miło mi poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły w powiatowym konkursie BRD, który odbywał się w Wieliczce.

Wyniki kształtowały się następująco:
Wyniki indywidualne: spośród uczniów gr. I szkół podstawowych Filip Hryniszyn zajął I miejsce.
Wśród uczniów gr. II szkół podstawowych Kacper Donizak zajął III miejsce.
Wyniki drużynowe: spośród uczniów gr. I szkół podstawowych Zuzanna Zabłocka, Natalia Kaczor, Filip Hryniszyn, Adam Ślusarczyk zajęli II miejsce.
Wśród uczniów gr. II szkół podstawowych zespół ze Szkoły Podstawowej w Sierczy w składzie: Kacper Donizak, Marcin Jaszewski, Marcin Gontarz zajął I miejsce.

Do etapu wojewódzkiego w grupie II zakwalifikowała się Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy. Nasza szkoła będzie reprezentować powiat wielicki na szczeblu wojewódzkim 10 maja 2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mikluszowicach w powiecie bocheńskim.

25 kwietnia 2023 r. w auli Starostwa Powiatowego w Wieliczce uczniowie odebrali imponujące nagrody. Filip Hryniszyn otrzymał rower, pozostali uczniowie także zostali nagrodzeni wspaniałymi upominkami, a ponadto otrzymali dyplomy i puchary. Fundatorami nagród dla najlepszych uczestników byli: Starostwo Powiatowe w Wieliczce, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice, Gmina Biskupice oraz Gmina Gdów.
Pięknie dziękujemy.

Sukces tym bardziej cieszy, iż uczniowie musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami zarówno podczas testów, jazdy na rowerze, jak i z pierwszej pomocy. Spośród wszystkich grup otrzymali najwięcej nagród w każdej reprezentacji, zajmując wysokie lokaty.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnym etapie zmagań naszej drużyny:)

Anna Bochnia

 

newimage
  dyplom

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status