Zielony Milion

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE, DZIADKOWIE, SĄSIEDZI, PRZYJACIELE NASZEJ SZKOŁY

Szkoła Podstawowa im Królowej Jadwigi w Sierczy bierze udział w Zielonym Milionie – PROSIMY O POPARCIE I GŁOSY!!!!!!!

Dwie nasze propozycje projektów zostały pozytywnie zweryfikowane i przechodzimy do etapu głosowania. Teraz wszystko w Pastwa rękach !!!!!!

Głosowanie odbywa się w terminie 03.04.2023 – 21.04.2023 do godziny 23:59

Głosowanie jest równe i bezpośrednie. Każdy mieszkaniec może głosować tylko raz.

Każdy głosujący może oddać głos na dowolną liczbę propozycji zadań, czyli można głosować na dwie nasze propozycje.

Głosowanie odbywa się w formie elektronicznej za pomocą interaktywnego formularza na dedykowanej platformie internetowej zb.wieliczka.eu.

Interaktywny formularz do głosowania, zawiera w szczególności: imię i nazwisko, adres zamieszkania i nr ewidencyjny PESEL mieszkańca, propozycje zadań

Nasze zadania to:

PROJEKT NR 58

Zielony skwerek przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy

Zielony skwerek, to projekt zazielenienia przestrzeni przy Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy. Teren za szkołą pozbawiony jest funkcjonalności i estetyki. Znajduje się tam niezagospodarowana skarpa, niewielki uszkodzony plac zabaw zamknięty z uwagi na bezpieczeństwo dzieci, pasy zieleni i 3 drzewka. Zielony skwerek nie tylko poprawi estetykę przyszkolnej przestrzeni, będzie miejsce do wypoczynku, rekreacji na przerwach, w czasie pobytu na świetlicy. W planie dużo zieleni, plenerowe szachy, strefa relaksu z wygodnymi ławkami.

PROJEKT NR 60

Pracownia Ekologiczna w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy

Utworzenie Pracowni Ekologicznej w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy. W infrastrukturze naszej małej szkoły chcemy maksymalnie wykorzystać posiadane miejsce i wydzielić przestrzeń dla Ekologicznej Pracowni, z ogrodem wertykalnym oraz plenerową salą lekcyjną wraz z donicami do uprawy ekologicznej. Strefa ma być z założenia miejscem łatwo dostępnym dla wszystkich Uczniów, zwłaszcza dla tych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Z góry dziękujemy za każdy głos

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status