Kiermasz

„Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku”.

Słowa tej kolędy wprowadzają nas w cudowny, świąteczny nastrój. Wszyscy przygotowujemy się, by ten jedyny dzień przeżyć wyjątkowo.Tę przyjemną, świąteczną atmosferę można było odczuć podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy. Uroczystość odbyła się 21.12.2011r.o godz. 17.00. Przybyłych gości przywitała pani dyrektor – Renata Bachowska.

W tym roku jasełka można było obejrzeć w wykonaniu najmłodszych, czyli słodkich przedszkolaków. Dzieci błyszczały na scenie jak prawdziwe gwiazdy. Dzielnie wcieliły się w biblijne postacie.

Kolejną atrakcją był występ chóru „Ziarenko” z Podstolic, którym dyrygowała pani Elżbieta Gawor. Występ dziewcząt wypełnił mury szkoły anielskim echem, a przybyłych wprowadził w zadumę.

Po koncercie i wspólnym kolędowaniu odbyła się licytacja. Podczas kiermaszu istniała możliwość zakupienia stroików i innych wspaniałych ozdób świątecznych, które przygotowali nauczyciele oraz uczniowie wraz z rodzicami. Na przybyłych czekał również poczęstunek. Na zakończenie obyło się losowanie.

Jak co roku ten dzień był wyjątkowy.

 

Dodaj komentarz

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status