Konkurs plastyczny „Nie wyrzucaj, wykorzystaj!”

Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka wraz  z Ekodoradcami zaprasza dzieci i młodzież z naszej gminy do udziału w konkursie plastycznym.

Tematem konkursu jest wykonanie ekoupominku zgodnie z hasłem „Nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

Szczegółowe informacje zamieszczone są  w Regulaminie konkursu.  

Prace prawidłowo podpisane wraz z uzupełnioną metryczką będą przyjmowane w świetlicy szkolnej naszej szkoły do 6 marca (do środy) lub bezpośrednio u organizatorów konkursu do 7 marca (do czwartku), do godz. 15, w siedzibie Zespołu Ekodoradców w Urzędzie Miasta przy ul. Limanowskiego 32 w Wieliczce (pokój nr 103, obok kasy).
 
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród rzeczowych (otrzymają je laureaci trzech pierwszych miejsc), zaplanowano 16 marca, podczas dorocznego wydarzenia Ekostrefa Wieliczka, które odbędzie się w tym roku w „Solnym Mieście” w Wieliczce.

Zapraszamy do udziału i twórczych prac!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status