Projekt BohaterON w naszej szkole

Kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły realizowało w ciągu ubiegłego miesiąca projekt BohaterON. Zajęcia odbywały się na lekcjach historii i w trakcie godzin wychowawczych. Celem projektu było kształtowanie w nich tożsamości narodowej i postawy patriotycznej. Uczniowie poprzez zajęcia warsztatowe poznali historię Powstania Warszawskiego i mogli upamiętnić bohaterów tamtych czasów,  porozmawiać o trudnych kwestiach dotyczących wojny, a także zrozumieć, czemu są wdzięczni Powstańcom i jak ważna jest pamięć o tym, co się wydarzyło. Wszystkie zdjęcia i materiały wypracowane w trakcie realizacji projektu zostały zebrane na wirtualnej tablicy:

https://padlet.com/awegrzyn2/realizacja-projektu-bohateron-w-naszej-szkole-kcj5i401dagg50it

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status