Mamy to! Nowoczesne, wielofunkcyjne boisko stworzone w ramach projektu „W zasięgu sportu”!

Mamy ogromna przyjemność poinformować Państwa – wszystkich rodziców, uczniów, uczennice oraz nauczycieli i nauczycielki naszej szkoły – iż nasza placówka została laureatem pierwszej edycji projektu „W ZASIĘGU SPORTU” Fundacji 4f Pomaga.

To wielki dzień dla naszej społeczności!!!

Na stronie fundacji czytamy:

„Mamy przyjemność przedstawić szkołę, której uczniowie już w nowym roku szkolnym będą mogli odbywać lekcje WF-u na nowoczesnym boisku wielofunkcyjnym stworzonym w ramach projektu „W zasięgu sportu”!

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy to szkoła, w której pobliżu nie ma obecnie dostępu do tego typu obiektów sportowych. Może się ona jednak pochwalić licznymi sukcesami sportowymi swoich uczniów, którzy, mimo braku komfortowych warunków do uprawiania sportu, nie rezygnują z treningów i chcą spędzać czas aktywnie. Nowe boisko będzie cennym obiektem dla kilkuset uczniów szkoły – szkoła przedstawiła dokładny plan na jego wykorzystanie i już nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak jest on wcielany w życie.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

A teraz bierzemy się do pracy, aby uczniowie szkoły w Sierczy jak najszybciej mogli zacząć korzystać z nowego boiska!”

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status