Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej

W dniach 13 oraz 17.05.2019r. na Orliku w Wieliczce odbyły się emocjonujące rozgrywki Igrzysk Dzieci w piłkę nożną. W zawodach wzięli udział reprezentanci naszej szkoły.

Nasi piłkarze (13.05) rozegrali trzy mecze w grupie. W pierwszy meczu, nasi chłopcy pokonali SP nr 1 z Wieliczki. Później idąc za ciosem wygrywają z SP Węgrzce. W meczu o awans do wielkiego finału z SP nr 3, po emocjonujących 20 minutach niestety przegrywają – ostatecznie zajmując miejsce 4-8.

Nasze reprezentantki w zawodach (17.05) trafiły na bardzo wymagające zespoły. Już w pierwszym meczu rywalizowały z faworytem turnieju, szkołą SMS a w drugim z dziewczynami z SP Koźmice Wielkie. Oba mecze nie zakończyły się pomyślnie dla naszych dziewczyn. Kolejny mecz rozegraliśmy z SP nr 3 i po emocjonującym pojedynku padł remis. Ostatni mecz, który mógł nam dać 3 miejsce, dziewczynki wygrały 2-1 z SP Węgrzce, ale gorszym bilansem bramkowym w stosunku do Szkoły Podstawowej nr 3 z Wieliczki ostatecznie uplasowały się mimo wszystko na bardzo dobrym 4 miejscu !! 😊

Gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom świetnej i odważnej postawy! W przyszłym roku zgodnie z obietnicą na pewno poradzą sobie jeszcze lepiej 😊

Link do galerii zdjęć

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status