Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym chłopców i dziewczyn

14 i 15 litego 2019r. odbyły się Mistrzostwa Gminy Wieliczka w Tenisie Stołowym chłopców i dziewczyn.
Naszą Szkołę reprezentowało 4 dziewczyny i 4 chłopców, którzy wyłonieni zostali z turniejów klasowych a później turnieju szkolnego rozgrywanego już kolejny rok z rzędu w naszej szkole.
W czwartek do rywalizacji przystąpiły dziewczyny w składzie: Julia Paździerkiewicz, Aleksandra Jaszewska, Gabriela Grodecka oraz Weronika Zoń
Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Julia Paździerkiwicz, która zajęła 7 miejsce, pozostałe dziewczyny sklasyfikowane zostały na 13, 14 i 15 miejscu. Drużyna naszych dziewczyn zajęła bardzo dobre 4 miejsce.
W piątek do akcji ruszyli nasi chłopcy w składzie: Dawid Staśko, Kacper Cholewa, Przemysław Majtyka oraz Adam Gawor.
Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Kacper Cholewa zajmując rewelacyjne 4 miejsce, ulegając tylko trzem zawodnikom regularnie trenującym tę dyscyplinę w UKS Magnum w Koźmicach Wielkich. To ogromny sukces dający Kacprowi awans do finałów powiatu wielickiego. Dawid Staśko zajął 13 miejsce, Adam Gawor 23 a Przemysław Majtyka 24 miejsce.
Jako Drużyna zajęliśmy fantastyczne 3 miejsce i do szkoły wróciliśmy z Pucharem 😊
Nasza Szkoła poczyniła w tym roku inwestycje w stoły to tenisa stołowego, czego efekty już widać !! Mamy nadzieje na dalsze sukcesy ponieważ wiemy, że Tenis Stołowy jest coraz bardziej popularny w naszej szkole 😊

Zapraszamy do galerii

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status