II miejsce- Małopolscy Mistrzowie w Szachach

Możemy pochwalić się znakomitymi strategami! Ich pasja i zaangażowanie doprowadziły 20 września 2018 r. do zdobycia drugiego miejsca podczas turnieju „Małopolscy mistrzowie w szachach” wspieranego przez województwo małopolskie. Zmagania szachistów obserwował Kamil Mitoń – polski arcymistrz w dziedzinie szachów.

Szachy to niewątpliwie jedna z ulubionych dziedzin sportu naszych uczniów – reprezentacja składająca się z dwudziestu szachistów i szachistek podzielonych na pięć grup wywalczyła wysokie wyniki w turnieju, zdobywając kolejno: pierwsze, siódme, piętnaste, dwudzieste i dwudzieste ósme miejsca. Nasi uczniowie awansowali do Wojewódzkiego Turnieju Szachowego i będą zmagali się z drużynami szachowymi z całej Małopolski. Odnieśliśmy sukcesy także w konkurencjach indywidualnych – Robert Jarosz oraz Julia Jarosz zdobyli drugie miejsca w cyklu zawodów szachowych wspieranych przez województwo małopolskie. Dzięki zaangażowaniu naszych uczniów wygraliśmy wspaniałe nagrody, składające się z zestawów szachów wraz z szachownicami i zegarów szachowych, które wręczył nam sam GM Kamil Mitoń – Trener Kadry Narodowej Mężczyzn, a także osoba współpracująca z obecnym Mistrzem Polski i byłym uczniem naszej szkoły Janem-Krzysztofem Dudą.

Nasi uczniowie wyróżnili się nie tylko wspaniałą grą, ale i zamiłowaniem do bezpieczeństwa. Gracze aktywnie wspierali akcję #OdblaskowaSiercza2018 i promowali noszenie kamizelek odblaskowych. W tę szlachetną inicjatywę włączył się także Kamil Mitoń, który poparł akcję „Odblaskowa Szkoła”.

Wyniki:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/tdr_5359/results.html?l=pl&tb=202_

 

Małopolscy Mistrzowie Szachów- zawody powiatowe

Więcej: photos.app.goo.gl/jgKuZV2ZxFC8wrS1A

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status