Kolejne sukcesy naszych sportowców

21 i 22 listopada w Koźmicach Wielkich odbywały się zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

W pierwszym dniu zmagań na szczeblu gminnym, nasz szkoła wywalczyła fantastyczne rezultaty.

Drużyna dziewcząt w składzie : Martyna Gajewska, Kamila Gumuła, Magdalena Staśko wywalczyły 3 miejsce

Drużyna Chłopców w składzie : Przemysław Majtyka, Jan Galiak oraz Sebastian Zgud wywalczyli 2 miejsce a tym samym awans do zawodów powiatowych.

W drugim dniu, na szczeblu powiatowym reprezentowali nas chłopcy w składzie : Przemysław Majtyka oraz Jakub Smoszna. Chłopcy po walce, ostatecznie zakończyli zmagania na 5 miejscu co jest bardzo dobrym wynikiem.

Cieszą nas duże sukcesy naszej szkoły w zmaganiach szkół w gminie oraz powiecie Wielickim. Przypominamy również, że już w marcu nasza reprezentacja w Badmintonie dziewcząt wystąpi w zawodach na szczeblu wojewódzkim ! 🙂

Brawa dla naszych uczniów !!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status