Otwarta Szachowa Ligi Szkolna- zakończenie.

W piątek 18 października dziesięcioro śmiałków  z Naszej Szkoły wybrało się do Staniątek na ostatnie (czwarte) zawody z cyklu Otwartej Powiatowej Ligi Szkolnej.

Były to także zawody na których zaplanowane było wręczanie nagród dla najlepszych z poszczególnych zawodów.

Wszyscy zagrali bardzo dobrze, a najlepiej dzisiaj spisał się Robert Jarosz, który zdobył 5,5 punkt (na 6 możliwych) i zajął 2 miejsce w grupie B i pierwsze w swojej podkategorii. W tej samej grupie w kategorii dziewcząt 3 miejsce zajęła Julia Jarosz. Tyle samo punktów zdobył Jakub Smoszna, a po 4 punkty Franciszek Zaporowski i Filip Bartkowiak. Gabriela Słonina- 2 punkty. Wszyscy w grupie B:

OTWARTA LIGA SZKOLNA gr B (4)- zawodnicy ur. w roku 2006 lub mł. do rank. 1400

W grupie C rywalizowała Anna i Adam Ślusarczyk. Ania bezdyskusyjnie z kompletem punktów wygrała grupę.

OTWARTA LIGA SZKOLNA gr C (4) – OPEN z rank. powyżej 1400 także dorośli 

W grupie najmłodszej Naszą Szkołę reprezentowały tylko dziewczynki. Lena Góra zdobyła 4 punkty, a Hanna Oliwkiewicz 3 pkt.

OTWARTA LIGA SZKOLNA gr A (4)- zawodnicy ur. w roku 2010 lub mł. do rank. 1250

Po rozgrywkach przyszedł czas na nagrody. Oprócz wspomnianego wcześniej Robert nagrody za wcześniejsze zawody odebrali:

  • Anna Ślusarczyk- 2 zwycięstwa (w swojej grupie),
  • Franciszek Zaporowski- 2 zwycięstwa,
  • Julia Jarosz- 1 zwycięstwo,
  • Jakub Smoszna- 1 zwycięstwo.

W klasyfikacji szkół po trzech zawodach zajmowaliśmy 3 miejsce. Ostatecznie zajęliśmy najgorsze dla sportowców 4 miejsce mając tyle samo punktów co SP Szarów i przegrywając punktacją pomocniczą. W klasyfikacji szkół brane pod uwagę były wyniki najlepszego chłopca i dziewczynki z grupy A i B.

Wyniki szkół i zwycięzcy grup we wszystkich zawodach:

http://goniecstaniatki.pl/index.php/244-powiatowa-szachowa-liga-szkolna-klasyfikacja-druzyn

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status