Piłka ręczna chłopców (17.03.2017)

W piątek reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w gminnym turnieju piłki ręcznej chłopców.
Zawody rozgrywały się równocześnie na dwóch halach, po czym najlepsze drużyny spotykały się w Solnym Mieście aby grać o najwyższe lokaty.
My fazę grupową rozgrywaliśmy od początki w Solnym Mieście.
Pierwszy mecz graliśmy z SP 4. Widoczna przewaga wzrostu rywali pozwoliła nam tylko raz celnie przedrzeć się przez ich obronę. Mecz skończył się wynikiem 4:1.
Drugi mecz był już bardziej wyrównany. Długo prowadziliśmy z Janowicami 1:0. Jednak nie zdołaliśmy utrzymać prowadzenia do samego końca i ostatecznie przegraliśmy 1:2 i musieliśmy się pożegnać z turniejem.
Mimo, iż nie udało nam się wygrać meczu to i tak cała drużyna zasługuje na pochwałę. Chłopcy grali bardzo odważnie i mądrze, a większość z nich pierwszy raz grała mecz na pełnowymiarowym boisku.
Na szczególną pochwałę zasługuje nasz bramkarz – Mateusz Kacprzak z klasy V, który swoimi świetnymi interwencjami nieraz ratował nas z opresji.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status