Powiatowa Liga Szkolna- turniej 1

W piątek 8 marca 10 śmiałków wybrało się na turniej szachowy w ramach „Powiatowej Ligi Szkolnej” do Staniątek. Organizatorem rozgrywek jest UKS Goniec Staniątki. Zawodnicy grali w trzech grupach.

W grupie A (dzieci urodzonych w roku 2010 i mł do rankingu 1250) najlepiej spisał się Jan Nawrocki, który z wynikiem 5/6 zajął 3 miejsce!!! Dla Jasia były to pierwsze zawody szachowe w życiu. W tej samej grupie medal dla najlepszej dziewczynki z Gminy Wieliczka otrzymała Lena Góra. W tej grupie grała także Hanna Oliwkiewicz.

W grupie B (dzieci urodzone w roku 2006 i mł do rankingu 1400) najlepiej spisał się Franciszek Zaporowski, który uzyskał 5 punktów w 6 partiach i ostatecznie zajął 2 miejsce wśród chłopców (3 ogólnie)!!! W tej samej grupie Jakub Smoszna otrzymał medal dla najlepszego zawodnika z Gminy Wieliczka, a Gabriela Słonina dla najlepszej zawodniczki z Gminy Wieliczka. W tej grupie grali także: Jan Michalski, Szymon Zając, Filip Bartkowiak. Maksymilan Reczek grał w grupie C (zawodnicy od rankingu 1600 w górę) i uzyskał bardzo dobry wynik 3/7 🙂 Wyniki poszczególnych grup:

Grupa A:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1484/results.html?l=pl

Grupa B

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1485/results.html?l=pl&tb=10_

Grupa C

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_1486/results.html?l=pl&tb=10_

Kolejne zawody z cyklu już 29 marca.

GALERIA

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status