Sukcesy w IMS i ID w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu SP

Kolejny dzień i kolejne sukcesy Naszych szachistów!!!

W środę 20 listopada w Wielickim Magistracie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnego i Igrzysk Dzieci. Tak jak wczoraj Naszą Szkołę reprezentowali: Hubert Biernat, Jakub Stepaniuk, Igor Dubiel, Dominika Michalik (IMS), Anna Ślusarczyk, Robert Jarosz, Adam Ślusarczyk i Julia Jarosz (ID). Dzisiaj rywalizacja była o wiele trudniejsza, a zawodnicy sprawili niespodzianki zdobywając 🏆 ;-)!

W IMS dwie drużyny (m.in SP Podłęże które podobnym składem 2 razy wygrało rywalizację na poziomie woj) były poza konkurencją, ale Nasza drużyna zajęła rewelacyjne 🥉 miejsce!!!

W ID bezkonkurencyjna była SP w Staniątkach (m.in. MP wśród klas 1-3 w podobnym składzie), a nam bardzo mało brakło do drugiego miejsca (dokładnie 0.5 punkta). Ostatecznie drużyna zajęła bardzo dobre 🥉 miejsce, tym samym z roku na rok notuje progres w wynikach na tych zawodach. Rok temu miejsce 4, a dwa lata temu miejsce 5!

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :-D!!!

https://www.facebook.com/pg/SPSiercza/photos/?tab=album&album_id=2610395985674531

 

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status