Tenis Stołowy-Bardzo dobre wyniki i jeden awans na zawody rejonowe

4 marca w Koźmicach Wielkich został rozegrany Powiatowy turniej indywidualny i drużynowy z Tenisa Stołowego. Zawody charakteryzowały się bardzo wysokim poziomem sportowym dlatego fakt, że nasz zawodnik Kacper Cholewa zdobył 3 miejsce należy odnotować jako ogromny sukces!!!
Miejsce to daje też awans Kacprowi na zawody rejonowe które zostaną rozegrane w Skawinie.

Po rozstrzygnięciach indywidualnych przyszedł czas na zmagania drużynowe i podobnie jak wcześniej zdobyliśmy bardzo dobre 3 miejsce!!!

Dzień wcześniej 3 marca rozgrywane były zawody dziewczyn w których mieliśmy jedną reprezentantkę Oliwie Wróbel, która po zaciętych meczach zdobyła miejsce 13.

Wszystkim zawodnikom Gratulujemy!!!

Naszą szkołę reprezentowali:
Oliwia Wróbel(indywidualne)
Kacper Cholewa(indywidualnie i drużynowo)
Adam Gawor(drużynowo)
Jan Galiak(drużynowo).

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status