Wyróżnienie dla naszej szkoły za sukcesy sportowe w ubiegłym roku szkolnym !!

W czwartek(17.10) dwójka naszych uczniów Julia(6b) i Janek(8a) w towarzystwie Pani Dyrektor Małgorzaty Jarosz-Barwińskiej oraz nauczyciela wychowania fizycznego Mateusza Węgrzynka byli gośćmi na uroczystości która podsumowywała sportowe osiągnięcia w roku szkolnym 2022/2023.
Spotkanie odbyło się w nowo powstałej hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Wieliczce.
Nasza szkoła w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej uplasowała się na wysokim 6 miejscu(na 39 startujących) w powiecie zdobywając łączną ilość 132 punktów.
W ramach tego wyróżnienia uczniowie otrzymali pamiątkowe medale a szkoła statuetkę która zdobić będzie szkolne korytarze wraz z pucharami zdobywanymi przez naszych wychowanków.
Wszystkim uczniom którzy swoimi startami w zawodach przyczynili się do tego sukcesu oraz nauczycielom wychowania fizycznego składamy serdeczne gratulacje 🙂
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status