Rekrutacja 2022/2023

SZANOWNI RODZICE

Po przeprowadzeniu pierwszego etapu rekrutacji zapisu do I klasy dzieci z obwodu szkoły, od 17 marca 2022 r. zostanie otwarty kolejny etap zapisywania dzieci spoza obwodu szkoły z wykorzystaniem systemu informatycznego poprzez dedykowaną stronę internetową https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka.
W Szkole Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy mamy 6 miejsc  do naboru dla dzieci spoza obwodu.

DZIECI ZAMIESZKAŁE W OBWODZIE SZKOŁY przyjmowane będą do szkoły podstawowej z urzędu na podstawie ZGŁOSZENIA.

Rekrutacja rozpocznie się 01.03.2022 r. zgłoszenia dzieci do klasy I dokonuje się z wykorzystaniem systemu informatycznego poprzez dedykowaną stronę internetową https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka dostępną na portalu internetowym Gminy Wieliczka www.wieliczka.eu.

Wypełnione w systemie elektronicznym zgłoszenie wraz z załącznikiem należy wydrukować i podpisane przez obojga rodziców/opiekunów prawnych należy przesłać  w formie scanu na adres mailowy: lub osobiście w  sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku  w godzinach od 800 do 1500 po wcześniejszej informacji telefonicznej: 12 651 54 97, 662 274 682

Zgłaszając dziecko do klasy I należy przedstawić do wglądu skrócony odpis aktu urodzenia, informację o gotowości szkolnej dziecka z oddziału przedszkolnego/przedszkola oraz oświadczenie potwierdzające adres zamieszkania.

DZIECI SPOZA OBWODU SZKOŁY: do dnia 15 marca 2022 r. dyrektor publicznej szkoły podstawowej podaje informację o liczbie wolnych miejsc do klasy I, które mogą być obsadzone przez kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły w postępowaniu rekrutacyjnym. Od 17 marca 2022 r. od godz. 8.00 do 30 marca 2022 r. do godz. 16.00 będzie udostępniona możliwość elektronicznego wprowadzania wniosków o przyjęcie kandydata. Na dedykowanej stronie internetowej https://naborsp-kandydat.vulcan.net.pl/wieliczka zamieszczona zostanie również instrukcja wypełnienia zgłoszenia w formie elektronicznej.. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do klasy  I zawarte są w zakładce – Rekrutacja 2022/2023 → Zasady rekrutacji do klasy I Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Sierczy.

W razie pytań proszę kontaktować się mailowo na adres: lub telefonicznie 12 651 54 97, 662-274-682.

Szanowni Rodzice,

Poniżej systematycznie zamieszczane będą informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

• Informacja o terminach rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 – Strona Gminy Wieliczka – Link tutaj<<
    • Uchwała nr XXXIII/405/2017 Rady Miejskiej w sprawie określenia kryteriów postępowania rekrutacyjnego do publicznych szkół podstawowych w Gminie Wieliczka pdf