Kiermasz Bożonarodzeniowy 2017

Coraz bliżej święta…

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. To moment, kiedy możemy się zatrzymać
i oddać głębokiej refleksji. To czas życzeń, miłości i radości, którą dzielimy się z bliskimi.
Tę niezwykłą atmosferę dało się również odczuć w naszej szkole.
22 grudnia odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, który stał się już coroczną tradycją. W świat magii zabrali nas drodzy uczniowie, którzy znakomicie zaprezentowali się na scenie.
Przed liczną publicznością wystąpiło m.in. sześć grup Cheerleaderek , przedszkole – Grupa Franklinów
i Puchatków prezentując układ taneczny oraz grupa Smerfów i Dalmatyńczyków śpiewając kolędę. Wszyscy obecni obejrzeli również jasełka w wykonaniu czterech grup (1b, 3c, 4b i przedszkola). Na scenie pojawili się także nauczyciele śpiewając dwie kolędy oraz uczniowie kl. 7a i 7b, którzy zaśpiewali kolędy w języku hiszpańskim.
Między występami odbyła się licytacja wspaniałych świątecznych rękodzieł. Podczas kiermaszu można było nabyć piękne i oryginalne stroiki oraz inne wspaniałe ozdoby świąteczne.
Na zakończenie uroczystości wylosowano dwie osoby, które otrzymały świąteczne nagrody.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców kiermasz odbył się w cudownej  i przyjaznej atmosferze.

Więcej: photos.google.com/share/AF1QipM28I4pA65Fi24IsXO1HeTmAw8G9OK1s-kVQPcd9JaXHS5q4b3bMNjspTgnzBvgEg?key=T0hRTlA2RVpRN05sVk1VX1BUMWp3S1FZaTAxMnpn